Współpraca

Chcesz nawiązać z nami współpracę lub masz pytania? Nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić!

Napisz do nas

O firmie


EcoHydroCarbon Spółka z o.o. została zawiązana w 2012 r. w celu realizacji inwestycji polegającej na wdrożeniu innowacyjnej technologii przetwarzania odpadów polimerowych. Głównym motywem utworzenia EcoHydroCarbon była świadomość jej założyciela związana z prawami szeroko pojętej ekologii, a głównie utylizacji odpadów polimerowych. Przewodnią myślą firmy jest ochrona środowiska zarówno po stronie surowca, instalacji jak i samego procesu oraz powstających w jego wyniku substancji.

Firma od samego początku swojej działalności stawiała na współpracę z jednostkami naukowymi (m.in. Politechnika Łódzka), mając przekonanie, że wiedza, doświadczenie i myśl naukowo-techniczna są kluczem do sukcesu i wyraźnie stymulują wzrost innowacyjnej przedsiębiorczości, a jednocześnie wzrost gospodarczy kraju.

Po wybudowaniu zakładu firma będzie zajmowała się przetwarzaniem (utylizacją) odpadów polimerowych, głównie z tworzyw sztucznych na drodze procesu termicznej degradacji (bez dostępu powietrza) do postaci węglowodorów gazowych i ciekłych.

W nowym zakładzie firma planuje utworzenie Działu Badań i Rozwoju, w którym zatrudnienie znajdą nowe osoby z grona naukowców technicznych uczelni. Funkcjonowanie Działu B+R usprawni realizację projektów oraz umożliwi opracowanie nowych rozwiązań technologicznych w oparciu o współpracę z jednostkami naukowymi jak również prace we własnym laboratorium.

Nasza oferta

czytaj więcej »

Technologia

czytaj więcej »

Fatal error: Uncaught Exception: String could not be parsed as XML in /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-content/themes/ecohc/feed.class.php:34 Stack trace: #0 /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-content/themes/ecohc/feed.class.php(34): SimpleXMLElement->__construct('<!DOCTYPE html>...', 96) #1 /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-content/themes/ecohc/cols.php(32): Feed::loadRss('http://www.puds...') #2 /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-content/themes/ecohc/page.php(28): include('/home/galcia/do...') #3 /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(78): include('/home/galcia/do...') #4 /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/galcia/do...') #5 /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/index.php(17): require('/home/galcia/do...') #6 {main} thrown in /home/galcia/domains/ecohc.pl/public_html/wp-content/themes/ecohc/feed.class.php on line 34